Detoxikace organizmu přinesla úlevu

Detoxikace organizmu
Detoxikace organizmu přinesla úlevu

Detoxikace organismu mi určitě přinese úlevu, pomyslela jsem si, když jsem už několik týdnů poslouchala od kámošek řeči jen na toto téma.
„To jsem opravdu taková tlustá?“ – přemýšlela jsem. Nechtěla jsem si přiznat otevřeně, že mám i zdravotní problémy, zavírala jsem před nimi oči, bylo to výhodnější. Na posledním setkání se mi baby pokoušeli vysvětlit, že nejde jen o obezitu, ale o zdraví, které díky detoxikaci organizmu bude mnohem lepší.
Nakonec jsem zvolila, jen aby mi už dali pokoj. Prokoukli mě a já jsem věděla, že mám po chlebu, budu ostře sledovaná během následujících dní, aby se ujistili, že jsem se skutečně zavázala k detoxikaci organismu. Dobře by bylo vyprosit nějaké recepty, napadlo mě a tak jsme si opět svolali „babinec“ Hlavním tématem byla detoxikace organismu, čemuž odpovídaly i pamlsky, připravené na setkání. Každá z nás přinesla něco zdravé, což pomáhalo detoxikaci, já samozřejmě červený meloun. Jedli jsme samý dobroty, chutnalo mi a tak se všechny předháněli v řadách a receptech, co si připravit, aby detoxikace organismu byla co nejúčinnější. Po půlnoci jsme se postupně rozcházeli a já jsem si nesla domů zajímavé recepty. Například na osvěžující limonádu z ostružin a limetky, krémový koktejl ze žlutého melounu, ananasovo-citronově-zázvorový džus, který prý naplní organismus vitaminy, alkalizuje, detoxikuje a ještě je i chutný. „Hm, no vždyť vyzkouším a pak zvážím jestli tu detoxikaci organizmu absolvuji!“